FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 20 dni roboczych. Każdy produkt posiada indywidualny czas realizacji umieszczony w opisie. Jeżeli produkt będzie szyty wg Twoich wymiarów, czas realizacji się wydłuża. Bądź cierpliwa 😉

Oferuję usługę szycia miarowego EKSPRES, której koszt wynosi 300 zł (+ cena wybranej odzieży) lub 500 zł w przypadku wybrania płaszcza lub marynarki.  Wszystko ustalamy indywidualnie.

Jestem otwarta na Twoje potrzeby, dlatego zawsze staram się tak ułożyć plan pracy lub wykorzystać zasoby, które mam w zanadrzu, aby zmieścić się w najkrótszym terminie. Nie wahaj się zapytać!

Tkaniny tylko polskich producentów.

Oczywiście można zapakować jako prezent za dodatkową opłatą. Masz pytanie zapytaj?

Ceny produktów

by Malanowska to autorska marka. Sama projektuję i szyję ubrania, które znajdujecie na stronie mojego sklepu. Dbam nie tylko o oryginalny krój, wysoką jakość wykonania, ale także o jakość materiałów – wykorzystuję najlepsze polskie dzianiny. Wszystkie te czynniki przekładają się na cenę produktu.

Tak oczywiście – na kwotę 150,00 zł

250,00 zł i 500,00 zł

Produkty

Dostępność moich produktów jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli jednak masz pytanie o jego dostępność, napisz do mnie wiadomość.

Ubrania szyte na miarę nie podlegają zwrotowi, gdyż są uszyte pod indywidualne wymiary klienta.

Mogę liczyć na darmową korektę, jeśli chodzi o jeden rozmiar. Przesyłka na koszt klienta.

Ubrania należy prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza używając delikatnych detergentów. Nie należy suszyć w suszarce, nie używamy płynu do zmiękczania tkanin, gdyż niszczy strukturę tkaniny.

Kontakt

Masz więcej pytań?