O mnie

Jestem Małgosia i pragnę serdecznie Was powitać na mojej stronie, zaprosić do świata kolorów i miękkich, przytulnych, miłych ciału tkanin.

Moja historia

Czujcie się tu jak u siebie!

Zapraszam Was do niewielkiej pracowni, pełnej maszyn do szycia, nici, półek uginających się pod ciężarem mięsistych wełen, lnu, jedwabiu i delikatnych niczym mgiełka tiuli, gdzie powstają rzeczy nietuzinkowe specjalnie dla Was, moje kochane kobiety.

0

Moje produkty

Tyle uszytych produktów specjalnie dla Was

Moja historia

Nigdy nie marzyłam o byciu sławną projektantką ani o pracy w światowych domach mody. Moim pragnieniem było i jest tworzenie i szycie dla kobiet, które mnie otaczają. Dla zwykłych-niezwykłych  mam i córek. Uwielbiam odkrywać ich piękno, widzieć przemianę, ten błysk w oku, gdy przymierzają uszyte przeze mnie ubrania i odkrywają drzemiącą w sobie, często ukrytą, kobiecość i siłę. Dlatego od kilku lat biorę udział w metamorfozach kobiet, przeprowadzanych w studiu Twiggy’s w Toruniu.

Szycie to moja pasja

Pasja, która kształtowała się od dzieciństwa, teraz nadaje sens mojemu życiu. Sprawia, że wstaję rano pełna energii, gotowa do działania, z uśmiechem na twarzy.

Jestem tu dla Was

Dlaczego moje ubrania są wyjątkowe?

Indywidualne Projekty

Szyję ubrania na miarę

Jakość

Wykorzystuję materiały najwyższej jakości

Detale

Moje projekty urzekają dbałością o szczegóły

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Zapraszam do by Malanowska!

Tworzę nietuzinkowe, indywidualne projekty. Stawiam na jakość, trwałość, dokładność i dbałość o detale. Podejmuję się wymagających projektów, a moją dewizą jest hasło: „Rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”.